Spotkanie sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy powiatu
W dniu 14 kwietnia 2026 r. w godzinach 13.00–15.00 w Sali Konferencyjnej Powiatowego Centrum Rozwoju Edukacji w Nowym Mieście Lubawskim odbyło się spotkanie w ramach „Sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy powiatu nowomiejskiego”.W wydarzeniu uczestniczyli nauczyciele bibliotekarze z terenu powiatu, którzy mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę oraz wymienić się doświadczeniami zawodowymi. Głównym punktem spotkania były warsztaty pt. „Moc słów na […]



